دیدار بخشدار کن از اهالی سولقان در دهه فجر

روزنامه های ایران

ولادت حضرت فاطمه زهرا و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء

ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء

جشن میلاد کوثر

روز دوشنبه مورخه ی  ۹۴/۰۱/۲۴ به مناسبت میلاد بانوی اسلام حضرت زهرا (س) مراسم جشنی در حسینیه سولقان با عنوان جشن میلاد کوثر برگزار شد .

در این مراسم که از اهالی روستای سولقان ، دانش آموزان و اولیایشان و همچنین خانواده محترم شهدا دعوت به عمل آمده بود . این مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد . سپس سرود ملی نواخته شد و یکی از دانش آموزان حلقه صالحینگروه شعرا دکلمه ای را قرائت نمود . همچنین تئاتری به عنوان رنگ عفاف توسط گروه نمایش دارالقرآن کساء اجرا شد که مورد استقبال مدعوین قرار گرفت .

در ادامه اشعاری توسط خانم محمدی به صورت مولودی در مقام منزلت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) سروده شد که حاضرین با کف زدن و صلوات فرستادن ایشان را همراهی نمودند .  بعد پذیرایی از حاضرین در انتهای مراسم ، هدایایی به صورت قرعه کشی به خانم هایی که دارای اسامی شریف زهرا بودند اهدا شد و همچنین به چند مادر شهید به رسم یادبود نیز هدایایی تقدیم شد. این مراسم در  ساعت ۶ بعد از ظهر خاتمه یافت.

ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء ولادت حضرت فاطمه و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء

همچنین در این روز افتتاحیه دارالقرآن نیز با حضور پدر شهید محمود عسگری و روحانی محترم حاج آقا امیری و سایر خواهران و برداران شرکت کننده در این مراسم انجام شد.  متن خوش آمد گویی توسط نوجوان بسیجی زهرا غفاری خوانده شد.

سپس روحانی محترم حاج آقا امیری برای حاضرین سخنرانی فرمودند و در خاتمه از بانیان این مرکز جناب آقای ابراهیم عسگری دهیار محترم سولقان و اعضاء محترم شورایاری سولقان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

برچسب ها

درباره: دهیاری سولقان

این دهستان از ۱۶ آبادی تشکیل شده‌است که عبارتند از: امامزاده داود - مزراء (امامزاده عقیل) - باغ میر - جنگلک - رندان - سنگان - سولقان - طالون - قلعه ارامنه- قلهک دره - حسن آباد- کشار سفلی - کشار علیا - کن - کیگا - هریاس مرکز این دهستان، ده سولقان می‌باشد. سولقان به دو محله نسبتا بزرگ تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها دارای بخش‌هایی هستند: ۱ – محله ده، که محله بالا نیز نامیده می‌شود، شامل محله‌های زیر است: پشته کوچک، حصار،پاچنار، میان ده، پاجوزدار، کوچه پایین ۲ – محله پایین، که داروکورو نیز نامیده می‌شود، شامل محله‌های زیر است: باغ شاه، محله قاضی، اُلُمبالا

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ولادت حضرت فاطمه زهرا و تقارن آن با افتتاح دارالقران نور السماء”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین جشنواره شاه‌توت سولقان

از فرمایشات مقام معظم رهبری

کانال رسمی تلگرام دهیاری سولقان

پیوندها

emam leaderpresidentپایگاه اطلاع رسانی دولت majles majma shora-shahr vezarat ostandari farmandari tehran shahrdari

نمایش اوقات شرعی

پورتال وزارت آموزش و پرورش

رفتن به نوارابزار